Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Zestawy olejków eterycznych to ciekawy pomysł na wyjątkowy prezent świąteczny. Możemy nimi obdarować bliską nam osobę, albo… siebie. Bo przecież my również potrzebujemy dać naszemu organizmowi nieco relaksu i odprężenia po ciężkim roku i przed kolejnymi wyzwaniami. Jakie zestawy naturalnych olejków są dostępne w najlepszych sklepach i na który się zdecydować? Podpowiadamy, by nieco ułatwić podjęcie decyzji.

Zestaw startowy, czyli od czego rozpocząć aromatyczną przygodę

Ci, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z wyjątkowymi olejkami eterycznymi, z pewnością docenią ten idealny zestaw startowy. Zapakowany w eleganckie pudełko, doskonale sprawdzi się również jako prezent świąteczny, wprowadzając świąteczny klimat do naszych domów i mieszkań. To wyjątkowa forma wprowadzenia do świata zapachów, którego z pewnością nie będziesz chciał opuścić, poznając sukcesywnie jego możliwości. Do zestawu został dołączony również dyfuzor, by święta Bożego Narodzenia wypełniły się najpiękniejszym zapachem.

zestawy olejków eterycznych

Zestawy naturalnych olejków – mini apteczka na wszystkie dolegliwości

To propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić się zapachem w klimat Bożego Narodzenia. Z chęcią sięgną po nią zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z olejkami eterycznymi, jak i te, które stosują je już na co dzień. I tak:

  • olejek sosnowy pozwoli nam poczuć zapach prawdziwej choinki,
  • olejek eukaliptusowy poprawi nastrój przed świętami,
  • z chęcią wykorzystamy właściwości antydepresyjne olejku pomarańczowego,
  • olejek mandarynkowy uświetni świąteczne przygotowania i wypełni dom cudownym aromatem,
  • olejek lawendowy przyniesie nieco odpoczynku po trudach przygotowań.

Całość uzupełni olejek geraniowy, kadzidłowy oraz mieszanka Olejek Alchemików.

Olejkowa apteczka świąteczna – wyjątkowy zestaw naturalnych olejków eterycznych na czas świąt

W zestawie tym znajduje się aż 8 najlepszych olejków od firmy Oilo. Pozwolą one zadbać o nasz organizm w okresie jesienno-zimowych przeziębień i sprawią, że świąteczne dni wypełni wyjątkowy aromat. Ta wyjątkowa, naturalna apteczka przeznaczona jest dla osób, które odczuwają spore osłabienie i są narażone na przeziębienie. Olejek cytrynowy i olejek pomarańczowy wniosą do każdego dnia sporą dawkę optymizmu. Olejek eukaliptusowy przywróci nam chęć do działania, a olejek rozmarynowy i olejek z oregano zawalczą o naszą odporność. Olejek goździkowy wypełni nasz dom wyjątkowym zapachem i sprawi, że poczujemy klimat świąteczny. Całość uzupełni olejek geraniowy i olejek kadzidłowy. Stosowanie olejków eterycznych zamiast suplementów diety to doskonałe, a zarazem skuteczne rozwiązanie.

Najlepszy zestaw olejków eterycznych z olejkowysklep.pl

Wszystkie wyjątkowe zestawy olejków eterycznych na święta można zakupić w Olejkowym Sklepie. Tutaj dostępne są tylko certyfikowane produkty najwyższej jakości, dzięki czemu możemy być pewni, że nasz dom wypełnią najpiękniejsze zapachy, a właściwości terapeutyczne każdego z nich osiągną pełnię swoich możliwości. Warto zafundować sobie i bliskim swoistą aromaterapię w okresie świątecznym, by zyskać nieco sił i energii na kolejne wyzwania w Nowym Roku.