Szacowany czas czytania artykułu: 2 minut

Na rynku można spotkać się z drogimi, markowymi perfumami oraz ich tańszymi zamiennikami – perfumami lanymi. Wiele osób twierdzi, że te drugie mniej intensywnie pachną i nie są tak trwałe, jak ich oryginalne odpowiedniki. Rzeczywiście sprawdza się to w przypadku niskiej jakości podróbek, jednak zasada ta nie dotyczy perfum lanych, starannie przygotowywanych na podstawie oryginalnych receptur.

Czym są perfumy lane?

Perfumy lane to nic innego, jak tańsze zamienniki markowych perfum, które niemal w ogóle nie różnią się od zapachów, którymi są inspirowane. W ofercie licznych sklepów, takich jak producent perfum inspirowanych oryginalnymi markami Mandoco można znaleźć wiele rodzajów męskich oraz damskich zapachów. Są one tworzone z wykorzystaniem takich samych nut zapachowych w identycznych proporcjach, co oryginały. Duże stężenie wysokojakościowych olejków sprawia, że są one intensywne, długo utrzymują się na skórze i pięknie na niej rozwijają, ukazując cały swój zapachowy potencjał.

Od czego zależy niska cena perfum lanych?

Światowe, znane i uwielbiane marki są takie nie bez powodu. Oczywiście wysoka jakość produktów i piękne zapachy stoją za ich popularnością, jednak dużą zasługą są także ogromne, liczone w setkach tysięcy kampanie marketingowe. W przypadku perfum lanych koszty przeznaczone na reklamę są bardzo niskie, dzięki czemu ostateczna cena produktu jest także znacznie korzystniejsza dla konsumenta.

Kolejnym aspektem wpływającym na atrakcyjną cenę są flakony. Markowe perfumy często zamknięte są w drogich, luksusowych, specjalnie zaprojektowanych lub zdobionych szklanych butelkach do perfum. Lane perfumy damskie natomiast dostaniesz zazwyczaj w eleganckim, szklanym flakoniku, który może przypominać oryginalne opakowanie, ale nie musi, a jego produkcja jest znacznie tańsza.

Czy perfumy lane są dobrej jakości?

Perfumy lane to produkty w 100% pełnowartościowe. Co istotne, są one zamiennikami popularnych marek, a nie ich podróbkami. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokojakościowe olejki w odpowiednim stężeniu, które bardzo długo utrzymują się na skórze. Specjalne kompozycje inspirowane markowymi zapachami podzielone są na nuty głowy, serca i bazy, które stopniowo ujawniają się po aplikacji i rozwijają aż do osiągnięcia swojego najpełniejszego bukietu. Decydując się na perfumy lane, nie musisz zatem obawiać się ich niskiej jakości. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na wyjątkowych zapachach, ale nie chcą za nie przepłacać.