Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Jesienią odbyła się kolejna premiera najnowszych sprzętów Apple. Zegarki od zawsze stanowiły ciekawe uzupełnienie urządzeń mobilnych. Co nowego proponuje użytkownikom Apple Watch Series 7? Poznaj najważniejsze zmiany względem poprzedniej generacji.

Zegarek Apple od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Wynika to przede wszystkim z szerokiego wachlarza możliwości, wytrzymałości oraz wielu dodatkowych funkcji przydatnych na co dzień oraz podczas aktywności fizycznej, jak np. Wi-Fi czujnik tętna. Zobacz co ciekawego zawiera najnowszy Watch Apple.

Nowy wygląd Apple Watch Series 7

Chociaż pod względem wymiarów ekran dotykowy w Apple Watch 7 nie zmienił się w znaczący sposób, to najnowsza odsłona zegarka Apple posiada wyjątkowy kształt ekranu, który jest jednocześnie największy w historii. Series 7 został utrzymany w znanej z poprzedniej generacji stylistyce i przypomina popularne zegarki sportowe. Warto jednak nadmienić, że stal szlachetna wykorzystana do budowy tego modelu jest najtrwalsza dotąd. Podobnie jak szkło chroniące wyświetlacz.

Smartwatche Apple w różnych kolorach

Smartwatch dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, a popularne połączenia to np. czarno-czerwony, czarno-niebieski, niebiesko-czerwony, czarno-zielony, biało-czerwony lub biało-niebieski. To użytkownik decyduje również jaki będzie kolor koperty. Może to być klasyczna stal nierdzewna lub któryś z dostępnych kolorów. Szeroki wachlarz możliwości ma także kolor paska, na którego budowę składa się tworzywo wzmocnione włóknem szklanym. Sprawdź dostępne wersje na stronie https://lantre.pl/apple-watch-series-7-560. Pamiętaj o kodzie rabatowym, który może obniżyć cenę produktu. W każdej chwili istnieje możliwość wymiany paska. Tworzywo sztuczne warto jednak wymienić w autoryzowanym serwisie. Wykonanie paska jest trwałe, jednak o mocowanie powinien zadbać właściciel serwisu.

Możliwości nowego zegarka od Apple

Gigant z Cupertino jak zwykle imponuje w kwestii funkcji monitorujących stan zdrowia użytkownika. Znakomicie działa dobrze znany NFC czujnik tętna, a także czujnik odpowiadający za pomiar natlenienia krwi w organizmie. Już przy okazji premiery ostatniego modelu, ogromne wrażenie robił czujnik EKG. Aplikacja umożliwia dokonanie pomiaru zbliżonego do badania elektrokardiogramem. Apple zegarki mają również możliwość odbierania połączeń głosowych. W urządzeniu nie znajdziemy wejście kart SIM, ale istnieje możliwość podłączenia karty eSIM, czyli wirtualnego odpowiednika, który pozwala odbierać połączenia i korzystać z sieci komórkowej nawet kiedy telefon zostawiliśmy w domu. W domu oczywiście można korzystać z Wi-Fi. Urządzenie pozwala również na korzystanie z Apple Pay, zatem możliwa jest płatność zbliżeniowa w sklepie. Plusem jest też współpracujący system operacyjny, który błyskawicznie zgra się w iPhone’em. O takiej łączności mogą pomarzyć sprzęty z Google Android czy Garmin Pay.

Smartwatch Apple dla aktywnych

Dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia istotne będą funkcje treningowe. Tutaj możemy wybierać spośród wielu programów, które są dopasowane do użytkownika. Ponadto zegarek posiada aplikację kalendarzyk miesiączkowy dla pań. Jeśli chodzi o funkcje użytkowe samego produktu, urządzenie posiada aplikację wykrywanie upadku oraz wbudowany odtwarzacz muzyki pozwala uruchomić iTunes w każdej chwili. Sprzęt posiada również odbiornik GPS. A kiedy bateria się rozładuje, możliwe jest ładowanie indukcyjne.