Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Woda toaletowa, perfumy lub inne kosmetyki typu unisex cieszą się coraz większą popularnością. Mają bardzo zróżnicowane nuty zapachowe, a obecnie prawie każda firma (w tym między innymi Givenchy, Jimmy Choo, Tom Ford i wiele innych) oferuje przynajmniej jeden zapach unisex. Czy taka woda perfumowana rzeczywiście będzie najlepszym wyborem? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Znajdziesz tu również sprawdzone propozycje zapachów, które świetnie sprawdzą się u większości kobiet i mężczyzn.

  1. Co to są perfumy unisex?
  2. Dlaczego zapachy unisex są takie popularne?
  3. Jaki zapach unisex wybrać na początek?
  4. Gdzie kupić dobry zapach unisex?

Oczywiście polecane nuty kwiatowe nie zawsze będą zgodne z gustem danej osoby. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że zamówisz takie zapachy, które będą dla ciebie najlepsze, warto zacząć od mniejszego opakowania. Taki produkt pozwoli ci przetestować to, jak zapach prezentuje się na twoim ciele. Przez internet możesz łatwo kupić kompozycje unisex, które mogą być stosowane przez panie oraz panów i w każdym przypadku pozwolą uzyskać świetny efekt.

Co to są perfumy unisex?

Przez długi czas producenci perfum wyraźnie podkreślali różnice pomiędzy zapachami przygotowywanymi z myślą o konkretnej płci. Zapachy męskie miały najczęściej czarne opakowania i reklamowane były jako symbol męskości. Perfumy damskie reklamowano natomiast jako uwodzicielskie i delikatne, a więc takie, które pasują do każdej kobiety. Z czasem jednak moda się zmieniła, a dużym zainteresowaniem ze strony klientów zaczęły się cieszyć te kompozycje zapachowe, które nie mają jednoznacznie zdefiniowanego odbiorcy. Bardzo często takie zapachy tworzone są na bazie akcentów ziołowych lub kwiatowych. Jako dodatek stosowany jest między innymi aromatyczny tytoń oraz kardamon.

Dlaczego zapachy unisex są takie popularne?

Dzięki temu, że perfumy z serii unisex mogą być stosowane przez każdą osobę, można łatwiej trafić z prezentem dla kogoś bliskiego. Duża popularność takich produktów wynika jednak z tego, że zdaniem wielu osób są niezwykle trwałe. Wynika to z tego, że producenci stosują naturalne ekstrakty, dzięki czemu zapach dłużej utrzymuje się na ciele. Potwierdzają to perfumy unisex Aelia, które zachwycają nie tylko zapachem, ale również świetnie zaprojektowanym flakonikiem.

Jaki zapach unisex wybrać na początek?

Decydując się na zakup wspomnianych perfum, na pewno będziesz zadowolony z wyboru. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że możesz kupić zapach podkreślający świeżość lub taki, który ma nutę jaśminu. W zależności od gustu osoby, która będzie z nich korzystała, możesz postawić na bardziej orientalny zapach lub wybrać flakon, którego zapach podczas noszenia będzie przypominać owoce (popularna jest między innymi pomarańcza). Dzięki temu, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą korzystać z takich perfum, nie trzeba się martwić, że dokona się nietrafionego wyboru. Nawet jeżeli uznasz, że zakupy nie spełniły twoich oczekiwań, to będziesz mógł oddać perfumy swojej partnerce lub partnerowi.

Gdzie kupić dobry zapach unisex?

Sklep internetowy Aelia to sprawdzony dostawca perfum unisex. Klienci mogą tu znaleźć również inne kategorie produktów, jednak to właśnie uniwersalne zapachy są najczęściej zamawiane przez klientów z całej Polski. Oprócz bogatego wyboru możesz tu również uzyskać bardzo atrakcyjne ceny nawet na najnowsze produkty. W ofercie dostępna jest każda znana marka perfum, a niektóre z nich możesz kupić w obniżonych cenach, o ile tylko sprawdzisz aktualne promocje.