Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak bardzo lubimy kwiaty? Szczególną przyjemność sprawiają kobietom, ale zdecydowanie nie tylko im i bardzo często decydujemy się na bukiet kwiatów jako upominek również dla mężczyzny. Jest w kwiatach coś takiego, że na ich widok od razu mamy uśmiech na twarzy, a dzień staje się jakby nieco lżejszy i pogodniejszy. Widok i zapach pięknych kwiatowych pąków potrafi rozjaśnić nastrój nawet wtedy, gdy jesteśmy czymś mocno przygnębieni. Czasem poprawiamy sobie nastrój czekoladą, ale to jednak kwiaty zajmują pierwsze miejsce, gdy chodzi o miły, serdeczny i stosowny do okazji upominek.

Tradycja i klasyka…

Z pewnością ogromną zaletą kwiatów jest ich uniwersalność. Wiązanka kwiatowa jest odpowiednia na absolutnie każdą okazję i zawsze będzie to podarunek w dobrym guście. Musimy jedynie dostosować jej wielkość i kolorystykę do okazji, a zawsze wywołamy reakcję, na jaką liczymy. Zapach i widok kwiatów mają w sobie tajemniczą moc poprawiania nastroju i wprowadzania do pomieszczenia nieco romantycznej i wesołej aury. Wiele osób kupuje bukiety bez okazji, by ozdobić nimi salon lub kuchnię, bo właśnie tak dobrze działa na nas widok cudnej wiązanki w wazonie. Dlatego też, gdy stajemy przed wyborem podarunku dla bliskiej osoby, tak chętnie decydujemy się na kwiaty. Będzie to odpowiedni prezent zarówno na urodziny, imieniny, ale też na Walentynki, z okazji urodzenia dziecka, awansu w pracy lub istotnej dla nas rocznicy.

…w nowoczesnym wydaniu

Wybór kwiatów jest oczywiście ogromny. Jeśli marzysz o tym, by podarować takie, których bliska Ci osoba szybko nie zapomni, postaw na spektakularne flower boxy od Rose du Château. Bardzo starannie wyselekcjonowane kwiaty z najlepszych europejskich hodowli umieszczone są w szykownym i eleganckim pudełku, które samo w sobie jest już cudowną ozdobą. Dzięki temu mają one ogromną przewagę nad klasycznymi wiązankami. Bez względu na to, gdzie i kiedy chcesz wręczyć bukiet, zawsze będzie on nieskazitelny i świeży, a Ty nie będziesz musiał się zastanawiać, jak utrzymać je w dobrej kondycji przez całą noc lub wieczór. I co najważniejsze, nie potrzebujesz już wazonu, bo pudełko od Rose du Château spełnia tę rolę idealnie! W środku znajduje się gąbka z odpowiednią odżywką, co pozwala zarówno na stabilny i piękny wygląd bukietu, ale też czyni flower boxy praktycznie bezobsługowymi.

Oszałamiający efekt wiecznych kwiatów

Pewne okazje wymagają od nas właściwej i wyjątkowej oprawy. Pragniemy zachować ten dzień w pamięci na zawsze, chcemy kogoś zaskoczyć, zachwycić i sprawić, by czuł się wyjątkowo. Z pewnością jedną z takich niecodziennych i istotnych dla nas okazji są zaręczyny. Z myślą o takich właśnie szczególnych dla nas dniach powstały największe flower boxy, wypełnione nawet 35 kwiatami oraz niesamowite flower boxy z wiecznych róż. Ta niecodzienna wiązanka może zachować swój kształt i kolor niemal dwa lata! Takiego bukietu nie zapomni żadna bliska Ci osoba. Nie tylko zrobi on piorunujące wrażenie danego dnia, ale też przez bardzo długo będzie stanowił ozdobę salonu lub biura czy gabinetu, przywołując cudowne wspomnienia.