Szacowany czas czytania artykułu: 4 minut

Romantyczny wyjazd tylko we dwoje to coś, o czym marzy niejedna para. Najczęściej jednak pojawiają się przeszkody, przez które nie można sobie pozwolić na tego typu atrakcje. Wystarczy jednak skorzystać ze sprawdzonej oferty, aby nie trzeba było rezygnować z wyjazdu. W dodatku można skorzystać z oferty na weekend dla dwojga, który zapewni dostęp do wszystkich atrakcji, jakie mogą być przydatne podczas wyjazdu. Chodzi między innymi o pyszne potrawy, dostęp do strefy wypoczynkowej, SPA i wiele innych udogodnień.

  1. Wyjątkowy nocleg w pałacu Mortęgi
  2. Co obejmuje pakiet Romantyczny Weekend?
  3. Atrakcje dla osób, które zdecydują się na weekend dla dwojga
  4. Czy na weekendowy wyjazd dla par można zabrać zwierzęta?
  5. Anulowanie wspólnego noclegu

Pakiet dla dwojga w romantycznym hotelu położonym w pałacu na mazurach można obecnie wykupić w promocyjnej cenie. Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad prezentem dla siebie i swojej drugiej połówki, to trudno znaleźć coś równie atrakcyjnego. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź szczegółowy opis oferty, który znajdziesz poniżej. Dzięki temu łatwiej ci będzie podjąć decyzję o wykupieniu wspaniałego wyjazdu, w którym każda atrakcja została dopasowana do potrzeb zakochanych.

Wyjątkowy nocleg w pałacu Mortęgi

Położony w miejscu, które jest nie tylko urokliwe, ale również pełne zielni i bogate w atrakcje pałac Mortęgi to doskonały wybór dla osób, które chcą odpocząć, spędzić wspólnie trochę czasu lub po prostu zatrzymać się w wyjątkowym miejscu. Pałac znajduje się na tyle daleko od miasta, że nie trzeba się będzie przejmować żadnymi hałasami, a jednocześnie na tyle blisko, że łatwo można tutaj dojechać. Zakochani, którzy zdecydują się na nocleg, będą mogli korzystać z wielu tras rowerowych oraz ze ścieżek spacerowych. Miejsce z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających gości, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych par.

Co obejmuje pakiet Romantyczny Weekend?

Dużą zaletą oferty Romantyczny Weekend jest to, że można z niej skorzystać w dogodnym dla siebie terminie. Nie trzeba więc czekać do walentynek, aby wybrać się na taki wyjazd. Równie dobrze można zarezerwować termin na najbliższy weekend lub na ważną dla pary rocznicę. Oferta weekend dla dwojga Mazury to przede wszystkim przynajmniej dwa noclegi, które można spędzić w bardzo komfortowych warunkach. Do tego dochodzi smaczny bufet, na który składają się regionalne przysmaki i domowe wypieki. Wieczorem można natomiast spożyć pyszną kolację z regionalnych potraw. Na gości czeka poczęstunek winny, który pozwoli w przyjemny sposób rozpocząć romantyczny wyjazd. Jeżeli natomiast para ma zamiar wybrać się z dziećmi, to dla nich również dostępne będą starannie zaplanowane atrakcje. Świetnym przykładem są warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Na wszystkich gości czeka rozbudowana strefa wypoczynkowa, mini zoo oraz to, co dla wielu par spędzających romantyczny weekend jest najważniejsze: nieograniczony dostęp do takich atrakcji jak sauna sucha, jacuzzi, basen oraz łaźnia parowa.

Atrakcje dla osób, które zdecydują się na weekend dla dwojga

Co ciekawe powyższa lista to dopiero początek, bo oferta obejmuje również wiele dodatkowych atrakcji. Część z nich jest wliczona w koszt weekendu, czego przykładem jest dostęp do pokoju zabaw dla najmłodszych, spacery po parku, wstęp na salę sportową, wejście na siłownię i możliwość korzystania z hotelowej biblioteczki.

Jeżeli natomiast chcesz zadbać o to, aby weekend w pałacu był naprawdę niezapomnianym przeżyciem, to możesz dodatkowo poprosić o zorganizowanie przejażdżki bryczką lub zarezerwować saunę na wyłączność. Jeżeli ktoś chce spędzić aktywnie czas ze swoją drugą połówką, może dodatkowo skorzystać zajęć nauki jazdy konnej lub wybrać się na ryby i zrelaksować.

Biorąc pod uwagę ilość atrakcji oraz wysoki standard hotelu, wiele par jest zaskoczona tym, że koszt takiego romantycznego weekendu zaczyna się już od 267 złotych za osobę (podana cena dotyczy jednej nocy). Jednocześnie obejmuje wyżywienie, na które składają się zarówno śniadania, jak i obiadokolacje.

Czy na weekendowy wyjazd dla par można zabrać zwierzęta?

Chociaż warto sobie tak wszystko zaplanować, aby nic nie zakłócało romantycznego wyjazdu, czasami nie uda się znaleźć opieki do zwierząt. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, aby para zabrała ze sobą swojego pupila. Trzeba jedynie pamiętać wówczas o tym, że za czworonoga obowiązuje dodatkowa opłata. Jednocześnie zwierzę może poruszać się prawie po całym terenie. Jedynym ograniczeniem jest główny budynek Pałacu. Każdy z hotelowych gości może skorzystać z bezpiecznego parkingu, który kosztuje tylko 10 złotych za noc.

Obsługa hotelu nieustannie dba o zadowolenie gości oraz o to, aby oferta była zgodna z aktualnymi obostrzeniami. Jeżeli więc okazałoby się, że przepisy wymuszą wprowadzenie zmian w ofercie, to informacja na ten temat zostanie zamieszczona na stronie reklamującej weekend w SPA Mazury.

Anulowanie wspólnego noclegu

Pary, które z jakiegoś powodu będą musiały anulować rezerwację, powinny pamiętać, że można to zrobić bezkosztowo. Trzeba jedynie zachować termin przynajmniej 1 dnia przed przyjazdem.