Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Kremy BB są popularne już od wielu lat, kiedy to do Europy, w tym do Polski, dotarła moda na kosmetyki koreańskie. To było niczym rewolucja – lekkie, kryjące, ze składnikami odżywczymi. Nic dziwnego, że wiele osób po prostu się na nie przestawiło, szczególnie latem, gdy nie chce się czuć niczego na twarzy. W jaki jednak sposób można dobrać odpowiedni beauty balm dla siebie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? I gdzie znaleźć kremy BB w dobrej cenie?

1. Krem BB – dlaczego warto z niego korzystać?

2. Dobry krem BB a podkład – jakie są różnice między nimi?

3. Kremy BB – jak dobrać odpowiedni kosmetyk pod siebie?

4. Najlepszy krem BB – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

5. Naturalny krem BB – gdzie znaleźć kremy blemish balm?

Krem BB – dlaczego warto z niego korzystać?

Najlepsze kremy BB to produkty, które nie tylko działają w podobny sposób jak podkład, tylko są lżejsze, ale również chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych ze względu na to, że mają wbudowany filtr przeciwsłoneczny. Oznacza to, że jeżeli wychodzisz z domu tylko na chwilę, to taki krem BB będzie jak najbardziej wystarczającą ochroną dla twojej skóry. Warto jednak już na wstępie zaznaczyć, że przy dłuższych spacerach warto jednak zaaplikować osobny filtr słoneczny, aby mieć pewność, że ma się go wystarczająco dużo na skórze.

Dobry krem BB a podkład – jakie są różnice między nimi?

Jakie są różnice pomiędzy kremem BB a podkładem? Większość kremów BB to produkty, które nie tylko zasłaniają niedoskonałości, ale mają w sobie również moce pielęgnacyjne. Często mają w składach takie ingrediencje, które pozwalają na nawilżanie cery czy jej nawodnienie. Jest to podstawowa różnica, ponieważ w podkładach często nie ma składników, które mogłyby być odpowiedzialne za pielęgnację. Co więcej, wiele osób skarży się nawet na to, że podkłady działają na ich cerę wysuszająco i powodują zapychanie się porów.

Kremy BB – jak dobrać odpowiedni kosmetyk pod siebie?

Na rynku jest obecnie naprawdę dużo kremów BB. Już nie tylko koreańskie marki mają je w swoich ofertach – można je znaleźć również w asortymentach marek europejskich, w tym polskich. Jak więc dobrać dla siebie odpowiedni kosmetyk? Przede wszystkim warto wiedzieć czego dokładnie się chce. Czy wolisz produkt rodzimej marki, czy może chcesz przetestować kosmetyk z Azji? Czego dokładnie oczekujesz – krycia, nawilżenia, ochrony przeciwsłonecznej? A może jeszcze czegoś innego? Gdy już określisz, czego chcesz, wtedy będziesz mogła wyodrębnić te kosmetyki, które będą w stanie ci to dać.

Najlepszy krem BB – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę kupując krem BB, który będzie najlepszy dla ciebie. Oczywiście trzeba dobrać odpowiedni odcień – tak, aby po nałożeniu kremu na twarz, nie odcinała się ona od szyi. Oprócz tego, warto sprawdzić czy dany produkt ma dodatkowy filtr przeciwsłoneczny – im wyższy, tym lepiej. Dzięki temu nie będziesz musiała się obawiać promieni słonecznych, które są przecież niebezpieczne dla zdrowia. Dodatkowo można sprawdzić listę składników – czy są one dobre.

Naturalny krem BB – gdzie znaleźć kremy blemish balm?

Gdzie można znaleźć kremy BB dobrych marek? W zasadzie, można poszukać wszędzie – także w stacjonarnych drogeriach. Najlepiej jednak zdecydować się na zakup przez internet – dzięki temu będzie się miało znacznie większy wybór. Można wejść chociażby na stronę https://puderikrem.pl/pol_m_Makijaz_Twarz_Kremy-BB-761.html i zobaczyć, jaka jest oferta właśnie kremów BB.