Szacowany czas czytania artykułu: 2 minut

Aby udzielać kompleksowe i wysokiej jakości usługi w ramach salonu kosmetycznego, warunkiem koniecznym jest nie tylko obecność profesjonalnych specjalistów, ale również odpowiednie wyposażenie techniczne. Sprzęt do gabinetów kosmetycznych powinien wyróżniać się wielofunkcyjnością, wysokimi parametrami technicznymi, a jednocześnie być kompaktowym i niezawodnym w użytkowaniu. Wszystkie te wymagania może spełnić Corporis.

Sprzęt kosmetyczny do gabinetów kosmetycznych

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny firmy Corporis wykazuje wysokie wyniki kliniczne, jest wielofunkcyjny, gwarantuje zadowalający koszt i ma długą żywotność.

Wiemy na pewno, że nasz sprzęt pomoże nie tylko osiągnąć sukces finansowy, ale także sprawić, że klienci będą zadowoleni efektami walki z cellulitem i innymi problemami modelowania sylwetki. Technologia Endosphères robi prawdziwe cuda w rękach wykwalifikowanego terapeuty.

Dystrybutor sprzętu kosmetycznego Сorporis oferuje szeroki spektrum pożytecznych usług:

  • indywidualny dobór urządzeń według wymagań klienta;
  • przyjemne ceny na popularne modele;
  • profesjonalne doradztwo i kompetentne wsparcie;
  • kwalifikowane szkolenia  dla operatorów urządzeń;
  • pełny serwis gwarancyjny.

Dzięki temu klienci Сorporis mają wszystko, czego potrzebują do wygodnej i niezawodnej pracy na sprzęcie kosmetycznym z gwarancją jakości.

Corporis jest Twoim zaufanym dystrybutorem sprzętu kosmetycznego

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny firmy dystrybucyjnej Corporis pomaga zapewnić wysokiej jakości pielęgnację skóry ciała i twarzy. W asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia o udowodnionej skuteczności klinicznej, które zdobyły popularność w wielu krajach na całym świecie.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi kosmetycznemu właściciele salonów kosmetycznych będą mogli aktywnie powiększać bazę swoich klientów, zwiększając lojalność odbiorców i zyski dla swojej firmy. Własne inwestycje zazwyczaj zwracają się już po 5-7 miesiącach pracy, a liczba zadowolonych klientów to ok. 97%.

Zastosowanie zaawansowanych technologicznie urządzeń pomaga nie tylko rozwiązać problemy kosmetyczne i osiągnąć pożądany efekt kliniczny, ale także znacznie zaoszczędzić środki na materiałach eksploatacyjnych.

Składając zamówienie na sprzęt kosmetyczny w Corporis, otrzymasz gwarancję wysokiej jakości produktów włoskich o udowodnionej klinicznie skuteczności. Ponadto Corporis świadczy usługi serwisowe i szkoleniowe dla swoich klientów. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas sprzęcie, skontaktuj się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.