Szacowany czas czytania artykułu: 2 minut

Czynniki zewnętrzne, nieodpowiednia dieta, zanieczyszczenia i wiele innych elementów wpływają negatywnie na kondycje skóry. Częstym problemem jest sucha atopowa skóra. Jak sobie z nią poradzić? Doskonałym kosmetykiem jest krem Dexeryl. W artykule zawarte są najważniejsze zalety tego kremu. 

Jakie najważniejsze zalety ma krem Dexeryl?

Kosmetyk został wyprodukowany we Francji. Może być stosowany u dzieci od pierwszych chwil życia. Ma działanie łagodzące w różnych miejscach występowania egzemy. Jego największą zaletą jest to, że bardzo dobrze zmniejsza swędzenie i łagodzi napięcie. Jest idealnym kosmetykiem dla suchej i skłonnej do atopii skóry. Jest to preparat bez parabenów i zapachu.

Dlaczego warto zainwestować w krem Dexeryl?

Krem Dexeryl ma specjalną formułę, która bardzo dobrze łagodzi wszelkie swędzenie. Zatem z pewnością spełni oczekiwania całej rodziny. Jest to produkt medyczny, który bardzo mocno zmniejsza kłopoty związane z suchością skóry. Krem pomoże także przy rumieniu wywołanym na przykład radioterapią. Świetnie sprawdza się u dzieci na wszelkie wysuszenia już od pierwszych chwil życia. Formuła pozbawiona parabenów i innych negatywnych substancji przyczynia się do tego, że kosmetyk jest bezpieczny dla maluszków. Jest dobry do pielęgnacji delikatnej skóry niemowlęcia.

Co jeszcze warto wiedzieć o kremie Dexeryl?

Skuteczność kremu Dexeryl została potwierdzona w 8 badaniach klinicznych. Warto podkreślić również to, że systematyczne stosowanie daje bardzo głębokie nawilżenie. Krem przywraca również barierę ochronną skóry. Cena jest także przystępna, co jest bardzo istotne w przypadku długotrwałej terapii.

Jak stosować krem Dexeryl?

Krem Dexeryl nakłada się cienko na zmienione chorobowo miejsca. Najważniejsze jest to, aby skóra była oczyszczona i sucha. Najlepsze efekty zapewnia systematyczne stosowanie. Dla dobrego rezultatu należy używać raz lub dwa razy dziennie. W ofercie dostępny jest również Dexeryl Shower krem myjący.

 

Krem Dexeryl jest to kosmetyk o sprawdzonej formule i potwierdzonej skuteczności. Ma krótki zbilansowany skład z 3 głównymi składnikami. Zaletą jest działanie nawilżające. W tym przypadku cząsteczki wody przechwytywane są w celu nawodnienia warstw naskórka. Higroskopijna cząstka pomaga przy przemieszczaniu się wody w kierunku naskórka. W składzie kremu zawarta jest biała wazelina i parafina ciekła. Działają one ochronnie. Tworzą specjalny film na skórze. Jest to bariera ochronna, która skutecznie zmniejsza transepidermalną utratę wody. W składzie kosmetyku znajduje się wazelina opatentowana przez Pierre Fabre. Krem Dexeryl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Dzięki niemu można pozbyć się problemów z suchą skórą i odzyskać radość życia. Jest to mały kosmetyk, który ma wielką moc i wspaniały preparat dla małych dzieci.