Szacowany czas czytania artykułu: 4 minut

Nie każda kobieta może poszczycić się swoimi pięknymi i bardzo gęstymi oraz mocnymi włosami niczym z reklamy. W sumie tak naprawdę większość kobiet nie ma włosów mocnych i lśniących, no chyba, że są przedłużone. I właśnie na ten temat przygotowaliśmy dla Was poradnik. Otóż warto przestać mieć kompleksy na temat włosów oglądając zdjęcia w mediach społecznościowych. Zdradzimy Wam sekret, otóż celebrytki też mają przedłużone i zagęszczone włosy, choć twierdzą, że to efekt diety. Ale kluczem do sukcesu jest rzecz jasna jakość owych włosów. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się, dlaczego warto kupować włosy do przedłużania dobrej jakości i jak uniknąć efektu “faszyn from Raszyn”?

Faszyn from Raszyn

Co roku organizowane są imprezy, gdzie motywem przewodnim jest “faszyn from Raszyn”. Zadaniem każdego uczestnika jest pokazanie się w jak najbardziej tandetnej stylizacji. Królują więc białe kozaczki, kabaretki, koronkowe spódniczki mini i widoczne biustonosze. W przypadku facetów można zauważyć, że większość ubiera białe spodnie, a to tego neonowo-różowe koszulki bądź też białe spodnie z dziurami i siateczkowe bluzki. Cóż w jednym i drugim przypadku tandetny efekt został osiągnięty. Jednak czasami i na co dzień można zobaczyć stylizacje wpisujące się w „faszyn from Raszyn”. Ale cóż trzeba być uczciwym i szczery i przyznać się, że każdemu zdarzyło się już pokazać w niezbyt udanej stylizacji albo makijażu. Ta, która nigdy nie miała pomarańczowej cery niech pierwsza podniesie rękę i lasu rąk nie ma. Ale efekt „faszyn from Raszyn” można tez “osiągnąć” na swojej głowie, poprzez nader nieudaną fryzurę. Jeżeli zdecydujecie się na samodzielne farbowanie, rozjaśnianie czy przedłużanie, to efekt osiągniecie bardzo szybko – rzecz jasna efekt „faszyn from Raszyn”. Dlatego też warto zastanowić się, jakie dobre włosy naturalne wybrać?

Włosy naturalne doczepiane – wybór ma znaczenie

Włosy włosom nierówne i nie ma co się oszukiwać. Także nie każde włosy będą Wam pasować i to także fakt niezaprzeczalny. Zatem jak wybrać te najlepsze? Na pewno należy udać się do hurtowni włosów Remy Hair, gdzie wybór jest szeroki. Na pewno też należy wybierać taką, która oferuje tylko i wyłącznie włosy najwyższej jakości. A włosami najwyższej jakości nie są włosy indyjskie, bo zwyczajnie nie pasują do struktury naszych włosów. Są grubsze i bardziej twarde. Podobnie rzecz wygląda w przypadku włosów azjatyckich one także nie są najlepszym wyborem. Wiele osób zastanawia się nad włosami syntetycznymi. Owszem można znaleźć dobrej jakości, ale to trudne i swoją drogą mało takich ofert można znaleźć. Najtrafniejszym wyborem są włosy europejski czy rosyjskie. Ich wygląd, struktura i jakość są tak naprawdę najlepsze. Oczywiście możecie też wybrać włosy dziewicze, które nigdy nie były farbowane.

Dlaczego wybór jest tak ważny?

Oczywiście odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Wynika to z faktu, iż tylko dobrej jakości włosy stworzą z Waszymi dobry efekt. W innym przypadku od razu widoczne będzie, gdzie zaczynają się Wasze włosy, a gdzie doczepy. Jeżeli sądzicie, że gorzej być nie może, to cóż, może. Otóż możecie też uzyskać efekt miotły, albo mieć fryzurę jak lalka Barbie po nieudanej stylizacji, gdzie każdy włos układa się w inną stronę. Pamiętajcie, że fryzura może Was odmłodzić, ale i sprawić, że poczujecie się pewniejsze siebie, ale może też spowodować, że będzie Wam wstyd i wstyd porównywalny jest z tym, który przeżywa się, gdy rozjaśniając włosy zamiast pięknego blondu uzyskuje się kolor żółci.

O czym jeszcze pamiętać?

Pamiętajcie też, że osoby, które oddają włosy powinny otrzymywać z tego tytułu godziwe wynagrodzenie. Tak też się dzieje w przypadku, gdy kupujecie włosy europejskie czy rosyjskie. Ale niestety kobiety z Indii są wyzyskiwane i niejednokrotnie obcinane na bardzo krótko, a przy tym nie otrzymują żadnej zapłaty. Dlatego nie należy wspierać takiego procederu, tak jak nie należy wspierać firm kosmetycznych, które sprzedają kosmetyki w Chinach i wciąż testują na zwierzętach.

Humanitaryzm także jest ważny. Zatem kupując włosy do przedłużania czy zagęszczania trzeba się nim kierować.