Szacowany czas czytania artykułu: 2 minut

Opaska laserowa na włosy może okazać się remedium na wypadanie włosów, jeśli tylko się na nią zdecydujesz. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie metodę laserową.

Działanie opaski Hairmax Laserband

Zaokrąglony projekt opaski pozwala na równomierne działanie lasera na całej skórze głowy. Dopracowane ząbki rozdzielają włosy, dzięki czemu laser może dotrzeć bezpośrednio do mieszków włosowych. Zimne światło lasera stymuluje mieszki włosowe dając najlepsze warunki przyspieszające wzrost włosów. Zwiększa ilość tlenu i substancji odżywczych pobieranych przez mieszki włosowe, dzięki temu wzmaga przepływ krwi. Pomaga także w usuwaniu niekorzystnych substancji takich jak DHT, będące przyczyną androgenowego łysienia głowy.

Dla kogo opaska laserowa?

Na pewno daje niezwykły efekt osobom cierpiącym do tej pory na łysienie androgenowe. Szczególnie dotyczy to mężczyzn, czasem dotyka także osoby w bardzo młodym wieku jaki i nastolatki. Najpierw linia czoła zaczyna się przesuwać ku górze i tworzą się zakola,w rezultacie kolejno zaczyna się łysienie okolicy czołowej. U kobiet objawia się wypadaniem włosów na czubku głowy. O ile u pań na tym zwykle się kończy, u mężczyzn może doprowadzić do całkowitego wyłysienia. Świetnie sprawdzi się również, gdy mamy zniszczone włosy, w stanach osłabienia, po zabiegach anestezjologicznych, po chorobach, np. covidzie czy nowotworze albo po prostu jeśli chcemy poprawić ich kondycję.

Jak używać Hairmax Laserband?

Hairmax Laserband 82 to lekkie urządzenie zapewniające wygodę użytkowania. Skonstruowana w formie opaski na włosy, zawierającej 82 wiązki lasera zapewnia dotarcie maksymalnej dawki światła lasera do całej skóry głowy. Zabieg trwa niespełna 90 sekund, w trakcie których opaska zapewnia równą dystrybucję światła lasera od linii czoła, aż po tył głowy czyli część potyliczną. Wbudowany akumulator sprawi, że do pielęgnacji nie trzeba odrywać się od codziennych zajęć. Laser może być stosowany w warunkach domowych bez użycia rąk. Laser oparty jest o technologię LLLT, czyli użycie lasera o niskiej mocy, umożliwiającego dotarcie maksymalnej dawki leczniczego światła do mieszków włosowych. Technologia ta jest całkowicie bezpieczna,skuteczna, przebadana klinicznie i łatwa w obsłudze.

Efekty stymulacji mieszków włosowych

Pierwsze efekty stosowania HairMax® LaserBand 82 można zauważyć po 8 do 12 tygodni regularnego stosowania. Jeden zabieg skóry głowy powinien być wykonany co drugi dzień systematycznie na czystą skórę głowy. Podczas zabiegu następuje stymulacja wzrostu włosów, wzmocnienie grubości włosów, laser działa antyoksydacyjnie i pobudzająco. Większa gęstość i lepsza kondycja włosów są notowane u ponad 93% badanych. Opatentowany mechanizm ząbków rozdzielających sprawia, że do każdego centymetra kwadratowego linii włosów trafia maksymalna dawka leczniczego światła lasera. Przygotuj się na radość związaną ze wzrostem nowych włosów!