Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Ginekologia estetyczna oferuje współczesnym kobietom szereg bardzo korzystnych dla nich zabiegów. Ich głównym celem jest poprawa jakości życia, przywrócenie okolicom intymnym atrakcyjnego wyglądu oraz zwiększenie satysfakcji seksualnej. Wśród zabiegów oferowanych w Gdańsku, szczególnym zainteresowaniem pacjentek cieszą się dwa z nich – powiększanie i modelowanie warg sromowych oraz zabieg G-Shot. W tym artykule przybliżymy ich specyfikę tym kobietom, które chcą lepiej zadbać o swoje okolice intymne oraz zwiększyć satysfakcję podczas współżycia.

Powiększanie i modelowanie warg sromowych. Na czym polega ten zabieg?

Powiększanie i modelowanie warg sromowych to coraz popularniejszy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Jest on skierowany do kobiet, które pragną poprawić wygląd swoich miejsc intymnych oraz jakość życia. Z wiekiem skóra w miejscach intymnych traci swoją elastyczność i nawilżenie, zmniejszając przy tym swoją objętość. W wyniku tych procesów kobiety bardzo często skarżą się na nawracające infekcje dróg moczowo-płciowych, bolesność podczas stosunków seksualnych, a także pogorszenie estetyki sfer intymnych. Skutecznym rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest powiększanie i modelowanie warg sromowych. Jest to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który oferują profesjonalne kliniki w Gdańsku. Polega na uzupełnieniu tkanki podskórnej, która uległa redukcji w wyniku naturalnych procesów fizjologicznych, nowoczesnym preparatem wypełniającym na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu okolice intymne odzyskują swój młodzieńczy wygląd oraz pierwotną jędrność i elastyczność. Zabieg trwa ok. 30-45 min. i jest wykonywaniu pod znieczuleniem. Pozytywne efekty są widoczne niemal od razu po jego wykonaniu.

Zabieg G-Shot, czyli jak skutecznie zwiększyć kobiece doznania seksualne?

Innym zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, któremu często poddają się współczesne kobiety, jest G-Shot. Polega on na powiększeniu punktu G, co pozwala zwiększyć i poprawić jakość doznań seksualnych. Co więcej, to właśnie w wyniku tego zabiegu wiele kobiet może po raz pierwszy doświadczyć orgazmu pochwowego. Zabieg G-Shot polega na powiększeniu punktu G za pomocą kwasu hialuronowego i jest szczególnie polecany paniom, które mają problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego lub po prostu pragną zwiększyć intensywność doznań seksualnych. Pozytywne efekty jego przeprowadzenia utrzymują się do nawet 12 miesięcy, po upływie których można go powtórzyć. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w Gdańsku można wykonać np. w Centrum Medyczne Tartaczna 2. Ta profesjonalna klinika oferuje zarówno powiększanie i modelowanie warg sromowych, jak i zabieg G-Shot. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane z wykorzystaniem najwyższej jakości certyfikowanego, odpowiednio usieciowanego kwasu hialuronowego, co gwarantuje bezpieczeństwo i osiągnięcie najlepszych efektów. Zabiegi są wykonywane przez specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej, po konsultacji każdej pacjentki z ginekologiem.

»