Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też już teraz warto pomyśleć o wyborze prezentu dla Pary Młodej, który sprawi, że ten ważny dla nich dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Co wybrać, aby podarunek sprawił wiele radości i jednocześnie wpisał się w panujące obecnie trendy?

Jaki prezent na ślub będzie najlepszy?

Zazwyczaj podczas wesela wręcza się tradycyjnie kopertę z pewną kwotą i niektórzy z zaproszonych gości poprzestają na takim geście. Jednak warto pójść o krok dalej i wręczyć upominek, który stanie się także pamiątką ślubu. Doskonałym przykładem są prezenty personalizowane, które można dopasowywać do dowolnej okazji oraz osób, które mają je otrzymać. Na upominkach może znaleźć się data wydarzenia, imiona obdarowanych, krótkie życzenia oraz dedykacja. Dzięki temu podarunek jest bardzo indywidualny i od razu pokazuje, że w jego przygotowanie włożono czas i energię, co zawsze jest mile widziane.

Prezenty personalizowane na ślub najlepiej kupić w Internecie, ponieważ właśnie tam można znaleźć ich największy wybór, dzięki czemu nie będzie problemu z doborem upominku. Ciekawe propozycje można znaleźć między innymi na stronie https://zamowprezent.pl/prezenty-na-slub-i-rocznice/prezenty-dla-pary-mlodej, gdzie oferowane są prezent dla Pary Młodej ze szkła czy drewna. Są to bardzo eleganckie materiały, które idealnie nadają się na podarunki. Drewniane skrzynki, kieliszki, szklanki, pudełka, patery czy wazony na pewno idealnie sprawdzą się jako upominki ślubne.

Gustowny prezent dla nowożeńców – co wybrać?

Dość popularnym zabiegiem jest wręczanie Parze Młodej butelki wina. Może to być ich ulubiony trunek, ekskluzywny alkohol z górnej półki albo też wino wyprodukowane w danym roku, które może „dojrzewać” razem ze związkiem. Wręczenie go w zwykłej papierowej torebce to dobre rozwiązanie, jednak znacznie lepiej wybrać drewnianą skrzynkę na wino z grawerem. Modeli takich pudełek na alkohol jest bardzo dużo. Może to być na przykład skrzynka z uchwytem i wysuwaną przednią ścianką, skrzynka zamykana w pięknym ciemnym kolorze czy też pudelka mieszczące w sobie dwie butelki alkoholu lub wino oraz dopasowane kieliszki. Skrzyneczka będzie pięknym opakowaniem dla trunku, a do tego odpowiednio spersonalizowana stanie się także pamiątką ślubu. Inne propozycje gustownych prezentów dla Pary Młodej znajdziesz pod linkiem: https://zamowprezent.pl/elegancki-prezent-na-slub

Jeżeli kupno alkoholu nie wchodzi w grę, to zamiast standardowego bukietu kwiatów, które dość szybko uschną, warto pomyśleć o kupnie niezbędnika małżeńskiego. Jest to drewniane pudełko z przegródkami, do których można włożyć drobne upominki na różne okoliczności: na szczęście, na przyjemności, na osłodę, na rozmnożenie czy na przyszłość. To, co znajdzie się wewnątrz niezbędnika zależy już tylko i wyłącznie od osoby, która go wręcza. Dlatego też jest to świetna opcja dla osób kreatywnych, które chcą wręczyć naprawdę oryginalne prezenty na ślub.

Czy można wręczyć drobny upominek na ślub?

Trzeba pamiętać o jednym: w przypadku wręczania prezentów liczy się przede wszystkim pamięć i intencja. Podczas wyboru podarunku na wesele najczęściej myśli się o czymś drogim i ekskluzywnym. Jednak kupno drobiazgu też może być dobrym pomysłem. Tym bardziej, jeżeli wybieramy się na ślub do dobrych znajomych lub też ceremonia jest bardzo skromna. Część osób decyduje się na praktyczne prezenty, które przydadzą się we wspólnym życiu. Mogą to być na przykład filiżanki, kubki, poduszki czy elementy zastawy stołowej. Dlatego też jeżeli Twój budżet jest ograniczony i nie możesz sobie pozwolić na spore wydatki związane z pójściem na wesele, takie upominki to jak najbardziej dobre rozwiązanie.