Szacowany czas czytania artykułu: 3 minut

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Bardzo często przygotowania zajmują wiele miesięcy, a odpowiednie zaplanowanie wszystkiego może kosztować narzeczonych mnóstwo stresu. Jednak nie tylko oni mogą przeżywać trudne chwile związane z weselem. Niektórzy goście mogą być równie zdenerwowani, chociaż z zupełnie innego powodu – prezentu.

Czasami bardzo trudno jest wybrać taki podarunek, żeby zachwycił młodą parę. Istnieje wiele czynników, które wypływają na wybór ślubnego prezentu: bliskość relacji, zasobność portfela, uczestnictwo w przyjęciu jako gość czy osoba towarzysząca, itp. Bez względu na wszystko, każdy chcę, żeby jego prezent przyniósł młodej parze radość i wyróżniał się na tle innych. Poniżej znajduje się lista podarunków, które mogą być świetną inspiracją.

1. Podwójna skrzynka na wino z dedykacją

Od kilku lat jednym z weselnych trendów jest wręczanie młodej parze wina zamiast kwiatów, które można zapakować w torebkę, ale można także postawić na oryginalność i włożyć butelkę do spersonalizowanej skrzynki, która pomieści aż dwa wina. Skrzyneczkę można zadedykować umieszczając na niej imiona, datę ślubu czy osobiste życzenia. Taki prezent z pewnością będzie służył długie lata i przypominał małżeństwu o dniu ich ślubu.

2. Balony w pudełku z kartką

Prezent na ślub nie musi być kosztowny, a postawienie na oryginalność gwarantuje, że młoda para na długo zapamięta to, czym została obdarowana. Przykładem nie drogiego, a ciekawego prezentu są balony w pudełku. Dodatkowo balony wypełnione są helem co czyni podarunek jeszcze atrakcyjniejszy. W skład zestawu wchodzą trzy balony i kartka z dedykacją. Jest to alternatywa dla kwiatów, który szybko więdną, przy okazji taki unoszące się balony sprawiają dużo radości.

3. Kosz piknikowy

Każde młode małżeństwo marzy w romantycznych chwilach w pięknym otoczeniu. Z myślą o takich parach najlepszym prezentem ślubnym będzie kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem, który składa się z zamykanego wiklinowego kosza, maty piknikowej, zestawu sztućców, kieliszków, ściereczek, talerzy, solniczki, pieprzniczki, otwieracza do wina, piwa i scyzoryka. Ten prezent sprawi, że wycieczki za miasto będą niezapomnianym przeżyciem.

4. Album z grawerem

Wspomnienia ze ślubu zasługują na najpiękniejszą oprawę jaką jest spersonalizowany, starannie wykonany album na zdjęcia. Na skórzanej okładce można umieścić imiona młodej pary, datę zaślubin i krótką dedykację – wszystko wykonane laserowo. Dzięki takiemu prezentowi małżeństwo będzie mogło wspominać wyjątkowe chwile zawsze, kiedy będą mieli na to ochotę.

5. Kartka z życzeniami w rozmiarze XXL

Prezent na ślub nie musi być traktowany całkiem serio. Można postawić na poczucie humoru i wręczyć młodej parze kartkę z życzeniami w rozmiarze XXL z zabawną grafiką. Taki upominek może być dodatkiem do głównego prezentu, ale sprawdzi się także jako podarunek, np. od paczki dobrych znajomych. Na kartce można umieścić własny projekt graficzny, a także ułożyć życzenia. Bez wątpienia taka niestandardowa kartka zaskoczy pozytywnie nie tylko obdarowywanych, ale także innych gości.