Zabiegi w Akademii Piękna

Każdego dnia wykorzystując najnowocześniejszą technologię  oraz naturalne możliwości profesjonalnych preparatów
i kosmetyków wiodących marek wydobywamy piękno, które drzemie w każdym z Was.

To właśnie z tą myślą przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę zabiegów na ciało i twarz, zabiegów kosmetyki laserowej, endermologii, liftingów, zabiegów wyszczuplających
i ujędrniających oraz wielu innych. W ofercie naszej znajdują się również zabiegi upiększające, zabiegi makijażu permanentnego, unikalnej metody przedłużania rzęs oraz wzmacniania, przedłużania i zdobienia paznokci.

Pracujemy na zaawansowanych technologicznie najwyższej klasy urządzeniach zabiegowych renomowanych marek, korzystamy z najlepszych sprawdzonych preparatów i kosmetyków a wysoce wykwalifikowany zespół dyplomowanych kosmetologów jest zawsze do Państwa dyspozycji, służąc fachową poradą oraz zapoznając z tajnikami profesjonalnej pielęgnacji.

Oferta naszych usług jest przez nas stale poszerzana i rozwijana, tak, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa oczekiwań.

W naszym unikalnym zakątku otoczeni życzliwą i ciepła opieką, otuleni łagodzącą, relaksującą muzyką, poczują Państwo równowagę i szczęście. Przy udziale naszych specjalistów poznamy Państwa potrzeby
i ustalimy indywidualny program zabiegów.

Wszystkie zabiegi w zależności od Państwa potrzeb mogą być dowolnie modyfikowane i dowolnie zmieniane.

Na specjalne życzenia nasi kosmetolodzy mogą ustalić indywidualny program zabiegów.