Jest zabiegiem pielęgnacyjnym który obejmuje opiłowanie paznokci w celu nadania im odpowiedniej długości oraz kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek oraz pomalowanie paznokci.

W zależności od wykonania wymienionych czynności wyróżnia się:

MANICURE BIOLOGICZNY – bez wycięcia skórek

MANICURE CĄŻKOWY- z wycięciem skórek

MANICURE Z POMALOWANIEM KLASYCZNYM

MANICURE Z POMALOWANIEM FRENCH

 

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelem UV. Manicure hybrydowy jest elastyczny i cienki jak lakier, wygląda naturalnie a jego połysk nie ulega zmatowieniu. Trwałość manicure hybrydowego to około 2 tygodnie.

 

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński to metoda pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia, która wywodzi się z arystokratycznego środowiska Kraju Kwitnącej Wiśni. Wykorzystane podczas zabiegu preparaty firmy P.SHINE oraz odpowiedni proces ich aplikacji zapewniają intensywne odżywienie płytki paznokciowej. W skład preparatów wchodzi podstawowy budulec paznokci jakim jest keratyna wraz z niezbędnymi dla metabolizmu paznokci witaminami A, H i E oraz prowitaminą B5, które skutecznie przyczyniają się do prawidłowego wzrostu paznokci. Oprócz witamin w skład preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu wchodzi pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny - aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Składniki odżywcze dostają się struktury paznokcia, co realizowane jest dzięki wchodzącej w skład preparatów krzemionce z Morza Japońskiego.

 

MANICURE SPA

Pielęgnacyjny zabieg na dłonie obejmujący peeling, masaż świecą, maska na dłonie oraz manicure cążkowy z malowaniem