MASAŻ RELAKSACYJNY

Najpopularniejsza forma masażu, ma na celu utrzymanie organizmu w dobrej kondycji psychiczno-fizycznej. Zapewnia doskonałe natychmiastowe rozluźnienie mięśni, polepsza ukrwienie oraz pobudza tkanki. Odpowiedniego typu olejki w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że Twoje ciało pozostaje całkowicie odprężone.

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZ, SZYJA, DEKOLT

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury jak i aromaterapii. Głęboko relaksacyjny, niezwykły masaż wykorzystuje dobrodziejstwa jakie daje nam natura w postaci kamieni bazaltowych, które bardzo łatwo pochłaniają ciepło, natomiast wolno je oddają. Bazalt jest wylewną skałą litą pochodzenia wulkanicznego (skała magmowa), która wykazuje niezwykłe właściwości magazynowania energii wyzwalanej w momencie kontaktu z ciałem. Masaż gorącymi kamieniami harmonizuje przepływ energii w organizmie, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Ten rodzaj masażu polecany jest w szczególności osobom zestresowanym, ze wzmożonym napięciem mięśniowym, w stanach zmęczenia i wypalenia psychicznego. Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie układu limbicznego zmniejszającego ogólne napięcie nerwowe. Obszerność oraz siła bodźca wpływają na wytworzenie dużej ilości enkefalin w C.U.N. Przy początkowych objawach choroby, przeziębienia potrafi zdziałać cuda. Masaż proponujemy wykonywać raz do dwóch razy w tygodniu.

MASAŻ GORACYMI KAMIENIAMI PLECÓW

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI CAŁEGO CIAŁA

 

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Wpływa pozytywnie zarówno na umysł jak i na ciało. Prawdziwa naturalna czekolada, w połączeniu z olejkiem migdałowym lub masłem SHEA pobudza zmysły, niweluje stres, napięcie i zmęczenie oraz intensywnie pielęgnuje skórę. Czekolada jest bogatym źródłem wielu witamin (A, E, F, H), dużej ilości soli mineralnych, zawiera także antyoksydanty, które skutecznie hamują procesy starzenia skóry.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ CAŁEGO CIAŁA

 

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY ŚWIECĄ

Masaż świecą to gra zapachów i doznań oddziałujących na zmysły. Właściwości aromatycznych olejków tworzą cudowną atmosferę relaksu i odprężenia a substancje aktywne intensywnie odżywiają skórę, dogłębnie ją nawilżają oraz powodują uczucie przyjemnego rozgrzania całego ciała.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY ŚWIECĄ CAŁEGO CIAŁA

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY ŚWIECĄ PLECÓW

 

MASAŻ CIEPŁYM MIODEM

Masaż ciepłym miodem przyczynia się do udrożnienia systemu limfatycznego i wspomaga wydzielanie gruczołów potowych ułatwiając usuwanie przez skórę soli i toksyn. Miód wykazuje również silne działanie przeciwzapalne, regenerujące i nawilżające skórę.